Biedronka

ocena strony 5.0/10 (1177)

Biedronka
2015-11-26 - 2015-12-02

Biedronka

Biedronka
2015-11-26 - 2015-12-12

Biedronka

Biedronka
2015-11-16 - 2015-12-13

Biedronka

Biedronka
2015-11-16 - 2015-12-06

Biedronka

BIEDRONKA - informacje

Biedronka to sieć sklepów, której właścicielem jest Jeronimo Martins Polska. Firma rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1995 roku i zatrudnia ponad 40000 pracowników w ponad 2100 punktach sklepów detalicznych. Współpracuje z ponad pięciuset polskimi producentami dbając o starannie wyselekcjonowane produkty.

Zasady Biedronki:

"Żadna firma nie osiągnie sukcesu w biznesie, jeśli nie jest odpowiedzialna społecznie".

Elisio Alexandre Soares dos Santos

Prezes Jerónimo Martins

- godny zaufania pracodawca
- godna zaufania jakość
- godny zaufania partner handlowy
- godny zaufania członek środowiska
- godny zaufania członek społeczeństwa

Poprzez powyższe zasady Biedronka chce mieć wpływ na różne sfery życia klientów, pracowników jaki i otaczające go środowiska i w ten sposób wpływać pozytywnie na wszystkie te czynniki.

Akcje reklamowe

Głównym hasłem reklamowym jest „Biedronka codziennie niskie ceny”, które skierowane jest do klientów, szukających specjalnych okazji i promocji. Z tym hasłem związana jest cała akcja reklamowa w telewizji i radiu, która promuje aktualne promocje tej sieci.

Z siecią Biedronka związani są popularni kucharze, którzy w co tygodniowych gazetka podają przepisy na proste i przepyszne potrawy wskazując przy okazji produkty znajdujące się aktualnie w promocji sieci Biedronka.

Gazetka promocyjna Biedronki „Inspiracje tygodniowe” pojawia się w tygodniowych odstępach. Przedstawia produkty spożywcze w promocyjnych cenach wraz z przepisami kulinarnymi. W odstępach dwu i trzy tygodniowych wydawane są inne gazetki, takie jak „Sprzątamy” czy „Moje Deko-Racje”. Gazetki te promują artykuły gospodarstwa domowego, dekoracje i aranżacje wnętrz.

Biedronka wydaje własną gazetkę z programem telewizyjnym „Kropka TV”.

Gazetki promocyjne sieci Biedronka są aktualizowane i przedstawiane na naszej stronie internetowej www.gazetka-promocyjna.com.pl lub www.biedronka.gazetka-promocyjna.com.pl, gdzie z łatwością odnajdą Państwo okazje oraz promocje.

Adresy sklepów Biedronka

Buk
Ryn